Oplechování komína pro jednoduchou montáž

Vyrábíme oplechování komína vč. sesazení, doprava celá ČR a SR.

Nemůžete sehnat klempíře na oplechování komína? Vyrobíme a dodáme oplechování komína připraveného a sesazeného pro jednoduchou montáž svépomocí. Používáme všechny dostupné materiály, různobarevně lakovaný pozink dle RAL, vyrábíme ve vysoké kvalitě detailů a za přiměřené ceny.

Oplechování komínů vyrábíme pro všechny typy krytin a pro komíny různých velikostí dle přání a potřeby zákazníka. Potřebujeme znát jen typ krytiny, sklon střechy a venkovní délku a šíři komína viz postup zaměření.

Naši zkušení klempíři oplechování komína sesadí a napasují v rozích tak, že je montáž dodaného oplechování snadná, rychlá a zvládne jí svépomocí i "neklempíř" viz montážní návod.

Oplechování komínů dodáváme jak ve variantě pro "neklempíře" - spasované v rozích, ve 2 kusech (horní a dolní, komíny v hřebeni), tak i ve variantě standartní pro klempíře - nespasované v rozích ve 4 kusech (předek, zadek a 2 X boční). Ceny oplechování viz ceník.

Oplechování komína pasuje na všechny typy komínů a komínových systémů (např. Schiedel, Heluz, EKO, Ciko, CS komíny Zeman a další).

Přední ohyb oplechování (pod komínem) ke krytině, lze vyrobit ve variantě:

  • přední ohyb 4 cm, je nutné na místě obstřihat vlnu tašek
  • přední ohyb 1 cm s tím, že se přední oplechování k tašce jen přirazí, vznikne mezera pod plechem mezi vlnami tašky
  • do přední části oplechování připevníme 14 cm pásek tvarovatelného hliníku Mega Flex v barvě, který se pak jednoduše vytvaruje na tašku

Pro výrobu oplechování komínu používáme všechny dostupné, různobarevné a kvalitní materiály - pozink, měd, titanzinek, barevně lakovaný pozink a lakovaný hliník dle RAL, např.: RAL 8017 hněď čokoládová, RAL 8019 šedohnědá, RAL 3011 červenohnědá, RAL 8004 hněď měděná, RAL 7016 antracit, RAL 9006 bílé aluminium, RAL9005 tmavě černá, RAL 9010 bílá, schopni jsme dodat i další barvy. Součástí dodávky je i 10 ks poklůpků pro zakrytí šroubů.

Servis pro naše zákazníky zahrnuje krátkou dobu dodání, korektní a individuální přístup, dodávka materiálu a v provedení dle přání zákazníka, vypracování cenové nabídky obratem a zdarma, výrazné množstevní a věrnostní slevy, možnost fakturace s prodlouženou splatností, zajistíme dopravu.